Kurumsal

Biz Kimiz

Mobil ürünlerinizi ve akıllı ürünlerinizi kurmaya ve düzeltmeye ve ustalaşmanıza yardımcı olmaya hazır 7/24 destek ekibiniz hizmetinizde. Size birçoğu tüm marka ve modellerde özel olarak yardımcı olabiliriz.

'da gadget'lara ve gizmoslara takıntılıyız. Lansman gününde en yeni akıllı telefonu veya oyun konsolunu bekleyen kişileriz. Teknolojiyle ilgili her şeyi seviyoruz, ancak oyun tutkumuzu karıştırmayın. Kendimizi dahi olarak nitelendirmiyoruz, ancak yaptığımız işte uzman olduğumuz konusunda iddialıyız.

Firmamız 2020 yılından 2024 yılına kadar hali hazırda halen hizmet vermeye mutlulukla devam etmektedir.

Düzeltebiliriz!

fiyatlarımızla tüm illerdeki rekabet içerisindeyiz. Tüm mobil ürün modellerini . ? Düzeltebiliriz!

Referasnlar

'un çok cana yakın ve bilgili ve maliyetlerin diğer telefon mağazalarından çok farklı olmadığını gördüm, genel olarak zamanımı ve maliyetini düşürmek için telefon mağazası arama zahmetinden tasarruf ediyorum”

Zuhal YÜCEL

Karen Summers

“iPhone 6 değiştirdim. Randevu için sabah 9:30'da erken gelmeme rağmen 20 dakikada telefonum düzeldi. Mükemmel iletişim, mükemmel hizmet ve makul bir fiyata. İhtiyaç olursa kesinlikle tekrar kullanırım.”

Rıdcan TANDOĞAN

Darrel Austin

"Bu adamlar ürünümü çok hızlı ettiler ve harika görünüyor! Telefonumu ettikleri için cam koruyucuyu biraz daha ucuza aldım! Kesinlikle hizmeti seviyorum! ! ! Kesinlikle, onları tavsiye edin!”

Yağmur ANDA

Megan Steele